ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ

 

Традиційна депутатська розминка була скерована у відповідне русло
Традиційна депутатська розминка була скерована у відповідне русло
Вчора, 2 березня, відбулося перше засідання XVIII сесії Дрогобицької міської ради, яке було доволі продуктивним, а виступи та зауваження депутатів - доволі змістовними, чіткими та влучними (відеоматеріали додаються). 
Традиційно засідання розпочали з молитви та благословення священнослужителя. Отець Ігор Цмоканич у своєму виступі пригадав присутнім про недавнє відзначення третьої річниці подій на Майдані та вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, а також про їхній подвиг, який покладено в основу змін у державі. Священнослужитель нагадав присутнім про культуру поведінки та гуманне ставлення один до одного, особливо це стосувалося проведення сесійних та інших засідань в Ратуші.

Першим під час депутатської розминки взяв слово депутат Богдан Пристай, який у своєму виступі акцентував увагу на неврегульоване державними органами влади підняття цін на продукти, комунальні послуги та міжміські та приміські перевезення. І про те, як люди, що живуть за межею бідності, мають вижити серед цього всього безвідповідального хаосу, за словами народного обранця, не думає ніхто з владних мужів на рівні граду стольного. Розчулений розповідями бідолах та пенсіонерів-дрогобичан, депутат попросив міського голову порушувати це питання під час зустрічей з високопосадовцями державного рівня.

Згодом депутат міської ради Роман Курчик зачитав звернення Координаційної ради блоку національно-демократичних сил Дрогобиччини у якому йдеться про підтримку позиції міського голови Дрогобича Тараса Кучми щодо участі громадських організацій та політичних партій в заходах, які відбуватимуться у місті з нагоди відзначення 203-ї річниці від Дня народження Тараса Шевченка. 

Депутат-опозиціонер Тарас Демко у своєму виступі акцентував увагу на тому, що до нього з письмовим зверненням (45 підписів) звернулися мешканці вул. Трускавецької, серед них - пенсіонери, хворі та інваліди, про те, що їм (зокрема "Укрпошті") відмовлено у продовженні оренди приміщення, яке орендується під відділення поштового зв'язку та прийняття комунальних послуг. Знаходиться воно по вул. Трускавецькій, 90.
- Депутатська комісія цього тижня розглянула дане питання. І ми дамо протокольне доручення відділу оренди та приватизації Дрогобицької міської ради продовжити оренду даного приміщення для відділення "Укрпошти", оскільки воно обслуговує пенсіонерів та людей з особливими потребами. А їм важко добиратися до центрального відділення "Укрпошти". - Доповів п.. Тарас. 

Про зловживання власниками МаФів своїми безпосередніми обов'зками перед містом, зокрема добродієм Винницьким, доповів депутат-гриценківець Роман Броницький

Пропозицію щодо облаштування парку Небесної сотні у Дрогобичі з залученням активної громадськості висловив депутат Олег Дацюк, і запевнив, що прихожани та священослужителі церкви Пресвятої Трійці долучаться до облаштування та благоустрою парку Небесної сотні. 

Депутат Олег Балог подякував видавництву брошурки "Закон України про місцеве самоврядування в країні та про статус депутатів місцевих рад...". Оскільки, за його словами, у 2017 р. такі брошурки роздали всім депутатам місцевих рад, і вони, озброєні на законодавчому рівні, тепер мають можливість діяти у цивільно-правовому полі, згідно регламенту. 

Голова фракції "Об'єднання Самопоміч Дрогоби" місцевої ради Сергій Оленич звернувся до міського голови Тараса Кучми з пропозицією щодо ремонту доріг на території 17-го виборчого округу. За словами депутата, мешканці вулиць створили ініціативну групу і готові долучитися до підсипки проїжджої частини щебенем на умовах співпраці. У складі робочої групи є особи, які готові співфінансувати ці роботи. Однак без сприяння та допомоги міської ради їм не обійтися.
Своєю чергою міський очільник Тарас Кучма схвально відреагував на цю пропозицію.
«Мені імпонує активність дрогобичан, які проживають на вашому окрузі. Я готовий зустрітися з громадою і на місці, разом зі спеціалістами визначимо об’єм робіт та кількість необхідної техніки та робочої сили.», - зазначив Тарас Кучма.
На завершення Сергій Оленич зауважив, що громада виявила бажання провести всі роботи до Великодня.
Очевидно, що зустріч міського голови з мешканцям 17 виборчого округу відбудеться найближчим часом.


Завершив традиційну депутатську розминку виступ журналіста Анни Волошин про інцидент, який днями трапився з нею в одній з маршруток, коли водій безпідставно їй нагрубіянив. Більше того, за словами постраждалої, цей водій, працюючи у комунальному підприємстві, дозволив собі некоректні висловлювання на адресу депутатів та керівництва міста.
Традиційна депутатська розминка була скерована у відповідне русло
Заслухавши Анну Волошин міський голова Тарас Кучма висловив їй вдячність за активну громадську позицію, а відтак дав доручення керівництву дільниці пасажирських перевезень КП «Комбінат міського господарства» провести службове розслідування і вжити відповідних дисциплінарних заходів.

Як вдалося з’ясувати у керівника дільниці пасажирських перевезень Тараса Кучманича, з приводу даного інциденту уже проводиться розслідування. За його результатами водію буде дано догану. Більше того, Тарас Кучманич повідомив, що з водіями громадського транспорту щоденно ведуться профілактичні бесіди. У випадку некоректного ставлення водіїв до пасажирів їх притягують до відповідальності.

«Буквально за останній період трьом водіям оголошено догани. Бувають й випадки, коли після конфлікту і доведення вини водія, останній приймає рішення про звільнення з роботи за власним бажанням.», - зазначив Тарас Кучманич.
Вікторія ЛИШИК. Фото та відео автора. У публікації використано також матеріали прес-служби Дрогобицької міської радиСоздан 06 мар 2017  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
"ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ" http://www.youtube.com/c/ЧУМАЦЬКИЙШЛЯХ «ТеплоVам» https://teplovam.uaprom.net/