ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ

 

НАДІЯ САВЧЕНКО У ДРОГОБИЧІ
НАДІЯ САВЧЕНКО У ДРОГОБИЧІ

НАДІЯ САВЧЕНКО У ДРОГОБИЧІ
4 березня у Дрогобичі на площі Ринок з дрогобицькою громадою зустрілася народний депутат України Надія Савченко.

Більшість учасників заходу – люди старшого віку. Поміж них – незначна кількість молоді, місцевих політиків та громадських активістів. І, звісно, журналісти.

Про що говорила нардеп? Про політичну й економічну ситуацію в Україні, про не надто ефективну роботу депутатів Верховної Ради, значна частина яких дбає насамперед про власні інтереси, а не про державу, про олігархів, котрі намагаються контролювати владу, про необхідність змінювати країну і політиків, про сильний народ, завдяки якому власне і маємо тепер сильну армію...

НАДІЯ САВЧЕНКО У ДРОГОБИЧІро що питали громадяни? Насамперед, про мету візиту гості до Дрогобича. Надія відповіла, що зараз їздить регіонами України, щоб напряму спілкуватися з людьми, донести до них власні думки і почути їхні. Адже більшість українців знає Надію Савченко завдяки телевізору, а по ньому далеко не завжди показують правду.

Очевидно, не змогли не запитати люди про візит депутатки на окупований Донбас. Пані Савченко відповіла те, що говорила й раніше: «Я готова говорити з усіма, навіть з чортом, аби визволити наших хлопців із полону. Бо я змогла вийти, а вони – ні. Моя сестра, щоб визволити мене, півсвіту підняла на ноги, говорила навіть із Медведчуком. Я теж робитиму все можливе, щоб полонені повернулися додому».

На запитання чи готова Надія Савченко очолити український визвольний рух, нардеп відповіла, що до цього ще в повній мірі не готова. Адже, беручи на себе таку місію, водночас треба взяти на себе відповідальність за результат. І бути готовим навіть загинути за справу.

Про роботу засобів масової інформації, політик сказала: «Дивіться і слухайте все, але думайте, аналізуйте і робіть свої висновки. Не бійтеся мати власну думку і захищати її».

Зачитавши декілька записок, в одній із яких Надії бажали вийти заміж і народити гарних діточок, гостя Дрогобича подякувала за увагу і разом зі сестрою Вірою та кількома помічниками попрямували до ратуші на зустріч з міським головою Дрогобича Тарасом Кучмою.
А групи людей ще деякий час стояли на площі і обговорювали почуте. Було чутно й емоційні суперечки, що, зрештою, не дивно: ставлення до Н.Савченко як до політика у суспільстві зараз дуже неоднозначне…

Ярослав ГРИЦИК. Часопис Галицька Зоря. Фото автораСоздан 06 мар 2017  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
"ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ" http://www.youtube.com/c/ЧУМАЦЬКИЙШЛЯХ «ТеплоVам» https://teplovam.uaprom.net/