ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ

 

Зустріч міського голови з дрогобичанами, якім не байдужі дрогобицькі тварини
      06.02.2017 року (в суботу), міській голова Дрогобича п.Тарас Кучма у теплій, невимушиній обстановці зустрівся представниками Кінологічної спілкі України(КСУ), а також з зоозахисниками Дрогобичини у приміщенні залу засіднь Дрогобиць. На зустрічі піднімаались питання стосовно створення у місті кінологічного центру, готелю для тварин, облаштування місць вигулу тварин тощо. Особливо стояло питання жорстокого поводження з тваринами, а також питання безпритульних тварин.. Місській голова са нещодавно втратив свого домашнього улюбленця що жив у родині п.Тараса вісім щасливих років ібув отруєний бузовірами та помер у страшних муках.

      Пізніше засідання продовжилоссь уже в іншому приміщенні та без участі міського голови. Голова громадської зоозахисної організації "Спільна поміч" Наталя Чернюк та Віктор - фахівець з електроніки презентували чипи для ідентифікації домашніх тварин, та жетони для встановлння ії місця знаходження.

      Взагалом надіюс, що усі досягнули порозумінняю Надіюссь, що всі представлені на зустрічі сторони і вподальшому будуть довго і плідно співпрацюватию

                                                                                                                                 Сергій РапопортСоздан 06 мар 2017  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
"ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ" http://www.youtube.com/c/ЧУМАЦЬКИЙШЛЯХ «ТеплоVам» https://teplovam.uaprom.net/