ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ

Господиня Ріккі з вини горе-водія назавжди втратила свого чотирьохлапого друга
 

Вчора, 1 березня, вперше за всю історію міста Котермака, у Дрогобицькому міськрайонному суді відбулося слухання у справі щодо скоєння дорожньо-транспортної пригоди, під час якої водієм маршрутного таксі №4 «добродієм» К. було двічі скоєно навмисний наїзд на чотирьохлапого друга сім’ї Стецко.

 

Схвильована втратою свого улюбленця Ріккі, який 14 років прожив з нею та її родиною, Ангеліна  Стецко під час судового засідання не стримувала своїх сліз. Ще б пак! Адже песик (порода руський спанієль) мав усі необхідні щеплення, паспорт, був дуже мудрим та прив’язаним до Ангеліни та її маленького синочка Генріха. Його знали та любили усі сусіди родини Стецко. І, як висловилась п. Ангеліна, був членом їхньої родини.

Яким же бездушним та цинічним чудовиськом треба бути, щоб переїхати бідолашного песика вдруге. Це ствердили під присягою два свідки, які бачили цю прикру дорожньо-транспортну пригоду.

За словами свідків, студентів Вікторії та Юрія (молоді люди просили не афішувати їхніх прізвищ), маршрутка спочатку вдарила правим бампером песика, коли той перебігав дорогу. ДТП відбулося на вул. Грушевського (навпроти магазину «Ромашка»). Можливо, все обійшлося б, «ненавмисним наїздом на пса, з метою уникнення зіткнення зі стовпом» (саме таке пояснення дав водій правоохоронцеві, який вів цю справу). Але, свідків (та і усю юрбу людей, які це бачили) обурило те, що  горе-водій навмисне переїхав бідолашного собаку, який уже встиг на той час оговтатись і встати на лапи. Студент Юрій (про що офіційно засвідчив в суді) разом з іншими молодими людьми кинувся навздогін за бездушним убивцею собак. Людям вдалося зупинити дорогою до вокзалу автівку і наздогнати втікача.

Добряче перепудивши за скоєний наїзд, горе-водій не знайшов кращого виправдання за скоєний наїзд на собаку, як сказати, що це вже не вперше. Дорогою до Польщі він неодноразово переїжджав бідолашних тварин (курей, собак, котиків) і йому за це нічого не було…

На судове засідання відповідач двічі не вважав за потрібне явитися, чим засвідчив неповагу до судової гілки влади. Однак чомусь суд не взяв ці вагомі аргументи до уваги. І виніс рішення не на користь позивача. А шкода. Адже судова гілка влади повинна бути на боці справедливості. Отож, на жаль, цього разу Феміда була не лише сліпою, але й глухою до страждань господині, яка з вини горе-водія назавжди втратила чотирьохлапого друга.

Сергій РАПОПРТ, Вікторія ЛИШИКОбновлен 05 мар 2017. Создан 02 мар 2017  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
"ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ" http://www.youtube.com/c/ЧУМАЦЬКИЙШЛЯХ «ТеплоVам» https://teplovam.uaprom.net/