ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ

Дрогобич - повна Європа 2, або Просто немає слів.
Дрогобич повна Європа 2, або Просто немає слів.

 

        У кожному місті є місця які неохоче показують гостям. Зазвичай це вони знаходяться від місць, що є його окрасою. Їх оминають туристичні маршрути, та маршрути громадського транспорту. Добропорядні громадяни, які волею долі туди потрапляють, намагаються якомога швидше звідтам вибратися.

        Це – трущоби, невід’ємна частина сучасного світу у якому засоби існування поділені, м’яко кажучи нерівномірно.  Ось так виглядає зворотна сторона медалі, з парадної сторони якої стоять палаци, театри, супермаркети та фешенебельні кортежні містечка та спальні райони, де живуть «вершки» сучасного суспільства.

        У хрущобах життя не легке. Мешканці їх зазвичай не мають можливості задовольнити навіть елементарні потреби, як ото в їжі, одязі, або ж у медичній допомозі. У їхніх помешканнях відсутні навіть вода та каналізація. Тому всі рідкі відходи переважно накопичують у відрі, а потім виливають прямо на дороги якими ходять такі ж самі бідаки, як і ті, що таке чинять. І ніхто не звертає на це увагу. Всі вже давно звикли.

        Для чого я це все розповідаю? Вочевидь читач здивується, але ж у деяких містах, як ото в Дрогобичі, можна спостерігати подібні явища просто в самісінькім центрі міста.

        Так чинять продавці маленьких позбавлених санвузлів магазинчиків та продавці кіосків на Площі, та продовольчому ринку. У ліпшому випадку нам під ноги потрапляє вода, якою помили підлогу.

        Я намагався робити їм зауваження, але чув у відповідь, щось на кшталт: «А де я маю це подіти?», або ж - «А вам що до того. Ідіть собі куди ішли».

        Шановні держслужбовці відповідних органів ( не буду всі їх перераховувати), шановні працівники виконкому та адміністрації ринку, шановні депутати всіх рівнів, зверніть врешті свою дорогоцінну увагу на це неподобство, адже Дрогобич це і ваше місто.

 

                                                                                                                                    Дід МазайСоздан 12 янв 2017  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
"ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ" http://www.youtube.com/c/ЧУМАЦЬКИЙШЛЯХ «ТеплоVам» https://teplovam.uaprom.net/